top of page

O mně

Jiří Částka, prefesionální fotograf nemovitostí

Jiří Částka (1979)

fotograf nemovitostí a architektury

S fotografováním nemovitostí jsem začal již kolem roku 2000, kdy jsem v následujících zhruba 15 letech nafotografoval stovky hotelů, penzionů, apartmánů a kempů napříč celou Evropou pro katalogy cestovní kanceláře.

Od roku 2015 jsem se pak začal na fotografování nemovitostí přímo specializovat, když jsem postupně navázal spolupráci s několika realitními kancelářemi.

Mimo nemovitostí na prodej či pronájem fotografuji samozřejmě také hotely a penziony, restaurace, komerční a výrobní prostory apod.

K fotografování nemovitostí využívám pouze tu nejlepší techniku: fullframe fotoaparát Nikon s rozlišením až 45.7 Mpix, objektivy Nikon pokrývající ohniskové vzdálenosti 14 - 500mm. Mohu tak svým klientům poskytnout excelentní obrazovou kvalitu. Navíc v případě potřeby využívám unikátní techniku nasvícení nemovitostí (protože přirozené osvětlení je málokdy dostačující), čímž dosahuji perfektního a rovnoměrného osvětlení i u velmi členitých a tmavých interiérů a spolu s precizní postprodukcí tak lze získat velmi efektní a čisté fotografie.

Dále se věnuji např. také fotografování jídla, reklamní fotografii pro firmy, svatební a krajinářské fotografii (zejména pak letecké, z horkovzdušných balónů).

Kompletní nabídku mých fotografických služeb si můžete prohlédnout na mé hlavní prezentaci na www.MediaFoto.cz.

bottom of page